top top 3
Yenile Ana Sayfa Sipariş / İstek Canlı Destek Bayrak İletişim Referans  
top 4 1
spacer
Bayraklar ve Flamalar
menubottomOlta Bayrak Aparatları

Olta Bayrak Aparatları
Olta bayrak takımını parça parça da satın alabilirsiniz. Örneğin bayrak direğiniz ve bidonunuz var fakat kumaşınız yıprandıysa sadece kumaş alabilirsiniz ya da diğer seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

Olta Bayrak Kumaşı
olta bayrak kumaşı
Baskısını yaptığımız olta bayrak kumaşı 130 gr. racheldir. Bu gramajda hiçbir firma baskı yapamamaktadır. Olta bayrağın ikinci yüzeye geçirgenliği neredeyse %100'dür. Baskı ikinci yüzeye ters okunur bir şekilde tam olarak geçer. Renkler makine parkurumuz, kullandığımız boya ve kumaş kaliteleri sayesinde en canlı ve doygun orandadır.

Olta Bayrak Bidonu
olta bayrak bidonu
Olta bayrak bidonu plastiktendir. 20 litre civarında su alır. Piyasada bulunan tüm bidonlardan daha kaliteli ve daha büyüktür.

Olta Bayrak DireÄŸi
olta bayrak direÄŸi
Olta bayrak direkleri olta bayrağın boyuna göre değişen 1,5 metrelik demonte parçalar halinde size ulaşır. Direkler aluminyum olup, kurulumu kolay ve sağlamdır. Metal ve siyaha boyanmış olarak olta bayrak direği mevcuttur. Siyah metal, aluminyum, plastik ve cam elyaf gibi seçeneklerin detaylı bilgilerini olta bayrak direği linkinden öğrenebilirsiniz.

olta bayrak kaliteli
Olta bayrak direği sağlamdır, cam elyaftan yapılan çubuklar kırılmaz, deforme olmaz. Yay ve plastik çubuklular için ayrıca firma yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

Ä°lgili Konular
- Olta Bayrak Fiyatları
- Olta Bayrak DireÄŸi

featuredbottom

  olta bayrak sipariÅŸ

Olta bayrak Aparatları siparişi veya diğer ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi almak için satış sorumlularımızla görüşebilir veya e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz.
Tel: 0232 445 41 40
Tel: 0534 232 35 02
Tel: 0541 565 12 12

Mail: info@asbayrak.com.tr
Detaylı iletişim

ONLINE BAYRAK SİPARİŞİ VERMEK İSTİYORUM

Tags: olta bayrak aparatları, olta bayrak direği, olta bayrak siparişi, olta bayrak, olta bayrak imalatı, olta bayrak fiyatları

 
featuredbottome katalog

canlı destek

iletişim
İllere Göre Olta Bayrak

 
menubottom

Olta Bayrak Detayları
  » Olta Bayrak Rüzgar Testi
  » Bayrak Fiyatları
  » Olta Bayrak Kurulumu
  » Yelken Bayrak
  » Plaj Bayrağı
  » Reklam Bayrağı menubottom


Neden Bayrak?
Bayrak kumaşın tüm avantajlarını üzerinde taşır. Folyo ya da branda gibi suni değil, doğaldır. Vinil ya da brandalar gibi sıcaktan etkilenmez kenarları kıvrılmaz çatlamaz. Stoğu kolaydır, katlanabilirliği sayesinde yer kaplamaz. Tekrar tekrar yıkanıp kullanılabilir. Bayrak güvenilirlik ve kurumsallık verir. Çeşidi fazladır. Hafiftir, en büyük boylarda örneğin bir binayı kapatırken bile vinç vb. araçlar olmadan asılıp tekrar indirilebilinir. Daha çok dikkat çeker, çünkü diğer reklam araçlarına nazaran bayrak hareketlidir.
spacer