top top 3
Yenile Ana Sayfa Sipariş / İstek Canlı Destek Bayrak İletişim Referans  
top 4 1
spacer
Bayraklar ve Flamalar
menubottom

Ülke Bayrakları
menubottom

  Türk Bayrağı
türk bayrağı
  Gönder Bayrağı
gönder bayrağı
  İç Mekan Bayraklar
iç mekan bayraklar
  Dış Mekan Bayraklar
Dış mekan bayraklar
  Atatürk Posteri
atatürk posterleri
  Üçgen Bayrak
üçgen bayrak
  Bayrak İmalatı
dijital baskı makine

Yabancı Ülke Bayrakları - Avrupa Birliği Bayrağı

Avrupa Birliği Bayrağı Europe Union Flag

Avrupa Birliği bayrağı mavi zemin üzerine dairesel şekilde sıralandırılmış 12 altın sarı yıldızın bir araya gelmesinden oluşur. Euro Bölgesi, Avrupa Birliği ve Avrupa Konseyi'ni temsil etmektedir. 8 Aralık 1955 yılında kabul edilmiş ve çizimini Arsene Heitz ve Paul Levy yapmıştır. Avrupa Birliği bayrağı mavisi refleks mavi sarısı ise altın sarıdır. 2:3 ölçeklendirilmiş olan Avrupa Birliği yıldızlarının üst köşesi dairesel yıldız kümesinin neresinde olursa olsun dik durmalıdır. Avrupa Birliği bayrağında yıldız sayısı 12'dir ancak bu sayı Avrupa Birliği halklarıyla ilgili değildir. 12 sayısı Avrupa Birliği için mükemmeliyeti simgeler. Buna örnek olarak da İsa a.s'ın 12 Havarisi, 12 İsrail Kabilesi, 12 saat, 12 ay 1 yıl, Yakup a.s.'ın 12 oğlu örnek gösterilmektedir.

Avrupa Birliği bayrağı yukarıda yazılan sebep ve daha çoğundan dolayı özen isteyen bir bayrak türüdür. Avrupa Birliği bayrağı imal eden firmamız birliğin bayrakta koyduğu hassasiyet ve kurallara tam riayet ederek üretim yapmaktadır.

Avrupa Birliği Bayrağı Çizimi

İstek Formu ver

featuredbottom

  Avrupa Birliği Bayrağı siparişi veya diğer ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi almak için satış sorumlularımızla görüşebilir veya e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Tel: 0232 445 41 40
Tel: 0534 232 35 02
Tel: 0541 565 12 12

Mail: info@asbayrak.com.tr
Detaylı iletişim

ONLINE BAYRAK SİPARİŞİ VERMEK İSTİYORUM

Tags: avrupa birliği bayrağı, europe union flag, avrupa birliği bayrak dizaynı, avrupa bayrağı, ab bayrağı

 
featuredbottom
e katalog

canlı destek

iletişim
İllere Göre Olta Bayrak

 
menubottom

Olta Bayrak Detayları
  » Olta Bayrak Rüzgar Testi
  » Bayrak Fiyatları
  » Olta Bayrak Kurulumu
  » Yelken Bayrak
  » Plaj Bayrağı
  » Reklam Bayrağı menubottom


Neden Bayrak?
Bayrak kumaşın tüm avantajlarını üzerinde taşır. Folyo ya da branda gibi suni değil, doğaldır. Vinil ya da brandalar gibi sıcaktan etkilenmez kenarları kıvrılmaz çatlamaz. Stoğu kolaydır, katlanabilirliği sayesinde yer kaplamaz. Tekrar tekrar yıkanıp kullanılabilir. Bayrak güvenilirlik ve kurumsallık verir. Çeşidi fazladır. Hafiftir, en büyük boylarda örneğin bir binayı kapatırken bile vinç vb. araçlar olmadan asılıp tekrar indirilebilinir. Daha çok dikkat çeker, çünkü diğer reklam araçlarına nazaran bayrak hareketlidir.
spacer